CYKLO TEAM BAŠŤ logo

Akce 2015

28.10. 2015 - Hazmburk

To jsme takhle jeden víkend v říjnu vyrazili na kole směr hrad Hazmburk a jeli jsme a jeli jsme a jeli jsme.... Pro některé z nás těch 117 km byla brnkačka, ale byli jsme tam i tací, kteří s tím měli co dělat. Ale nakonec byl jen jeden odpadlík a to jsou povolené ztráty ;-).

Fotogalerie

Trasa

2.10. - 4.10. 2015 - Lužické hory

Dva velké cyklo týmy jejichž členové mají těla, duše i srdce naplněné touhou po cyklistických zážitcích, se sešli v Lužických horách, aby zde zdolali pár vrcholků a následně žejdlíků (po velkém výkonu je přeci velká žíža). Myslím že obojího se všem povedlo naplnit do syta :-).

Fotogalerie

13. 9. 2015 - Transbrody

50 km dlouhá (marotanská trať s více než 1 100 metry převýšením). Aniž bychom znali tyto informace, tak jsme se tam s Michalem přihlásili (startovné jsme měli zdarma, kamarád byl jedním ze sponzorů). No, myslím že na kole jsem zažili i pohodovější chvilky... ;-)

Fotogalerie

12. 9. 2015 - Železný Baštěrák

Tradiční závod Bašteckých železných mužů a jedné ženy, se v letošním roce netradičně konal ve stejný den jako dětský Baštěrák a myslím že pro velký úspěch zůstane tento formát zachován. Jako vždy byli vítězové všichni, kdo závod dokončili bez větší újmy, což myslím byli všichni :-). Proto všem vítězům i ostatním přítomným na závěr k pivečku zazpívala Světlana Nálepková, takže zážitek se vším všudy.
Velký dík patří nám, protože jsme tento závod pořádali ;-).

Fotogalerie

4. 7. 2015 - Singltrek pod Smrkem

Pomalu se stává tradicí, že se v létě vyrazí na tzn. singltrek. Kola se naloží do auta, společně s majiteli se odvezou někam, kde se nacházejí stezky upravené pro hopsání a dovádění na kolech a tam se všichni snaží přijít k úrazu. Ale pokud vím, tak se to zatím nikomu nepovedlo, alespoň k žádnému vážnému.

Fotogalerie

6. 6. 2015 - Líbeznické bludičky

6.6.2015 se konal historicky první cyklisticko-orientační závod v Líbeznicích. Líbeznické bludičky jsou rodinný cyklo orientační závod (nejen) dvojic v okolí Líbeznic. Závod byl určen převážně pro lidi, kteří mají rádi cyklistiku, rádi poznávají nová místa, trochu to umí s mapou a mají v sobě aspoň trochu soutěživého ducha. Start a cíl byl na fotbalovém hřišti.
Z CTB se umístili v kategorii ŽŽ na stupních vítězů, konkrétně na místě druhém, Renata Tlusťošová s Martinou Jelínkovou a již tradičně rodina Cucova v kategorii MDŽ, tentokrát na třetím místě.

Fotogalerie


24. 5. 2015 - Xco Beckov

Veřejný středně náročný okruhový závod v Cross Country na uzavřené trati pro dospělé a závod pro všechny děti, které si chtějí vyzkoušet závodění na kole a nebojí se utkat se soupeři. Od nejmladších kategorií na odrážedlech až po patnáctlitelé kadety na středně náročné terénní trati!
Pohár za druhé místo si z CTB vybojoval v kategorii 50 - 59 let Petr Nový, který navíc zvítězil v mistrovství MAS nad Prahou. Ve svých kategoriích si v MAS také došli pro pohár Michal Kruliš za druhé místo, Ela Ulrichová za druhé místo, Jan Ulrich za místo třetí a Míša Cucová zvítězila jak v MAS, tak v celé své kategorii.

Fotogalerie


Květen 2015 - Šumava

Tam bylo naplánováno tolik kopců a kilometrů, že jsem raději zůstal doma. Nemusel bych to přežít ve zdraví :-D

Fotogalerie


8.5. - 10.5. 2015 - Třeboň

I naše děti a drahé polovičky občas potřebují pohyb na čerstvém vzduchu a ideálně samozřejmě na kole a proto jsme všichni se svými rodinami vyrazili na víkend do Třeboně, kde jsme společnými silami zdolávali místní rovinaté cyklotrasy. Pár silnějších jedinců si pak vyrazilo do Novohradských hor. Prý je tam někde pramen moc Dobré vody, ale nenašli jsme ho.

Fotogalerie


18. 4. 2015 - Branžež

Cyklistický závod ve velmi atraktivním prostředí Českého ráje se startem a cílem u Komárovského rybníka....alespoň tak to popisují na svém webu. Ale musím jim nechat za pravdu. Byl to krásný závod. Všichni jsme dorazili bez větší újmy a nikdo z nás nebyl poslední, takže úspěch :-). Někteří si pobyt prodloužili a zůstali na místě celý víkend.

Fotogalerie

14. 2. 2015 - Výlet na Ještěd

Prostě se vyrazilo na Ještěd. Nebyl jsem tam, takže neznám podrobnosti :-)

Fotogalerie

7. 2. 2015 - Výlet na Milešovku

Kola zamrzli v garážích, sklepích a zahradních domcích, tak někteří z nás vyrazili zdolat Milešovku. Naštěstí, na rozdíl od Sváti Pulce ze hry Švestka od Cimermana, se nikomu nic nestalo a všichni se vrátili ve zdraví do svých domovů.

Fotogalerie