CYKLO TEAM BAŠŤ logo

Akce 2016

Rok na Pile...

Každý čtvrtek vyrážíme provětrat svá kola a těla směr Veltrusy s občerstvovací stanicí v podobě námi oblíbeného bistra Vedlepily. Ani nepřízeň počasí nás ve valné většině případů nemůže zastavit.

Fotogalerie

bistro Vedlepily

11. 6. 2016 - Líbeznické bludičky

Trasy a cíle druhého ročníku orientačního cyklistického závodu Líbeznické bludičky se vinou a kroutí kolem Bašteckého komína a proto se opět neobešel bez účasti členů našeho týmu a jejich ratolestí a bez účasti členů našeho týmu na stupních vítězů. Přeci jen zde máme nespornou výhodu ve znalosti okolí, v najetých kilometrech a v nadupanosti naší mládeže :-).

Fotogalerie

Propozice závodu

22. 5. 2016 - XCO Beckov

Dá se říct, že je to náš domácí závod a proto je naší povinností, se ho, jako každý rok, minimálně zúčastnit. "Veřejný středně náročný okruhový závod v Cross Country na uzavřené trati." Takto popisují XCO Beckov na oficiálních stránkách. Myslím že mi dají mnozí za pravdu, že pro nás hobíky se dá označit jako těžký :-). Ale i přes několik pádů a zranění, jsme alespoň v hodnocení Mistrovství MAS Nad Prahou obsadili kompletní stupně vítězů v různých kategoriích. V některých případech asi ne úplně zaslouženě, ale na to se již historie neptá.... :-)

Fotogalerie

Propozice závodu

19.5. - 21. 5. 2016 - Šumavský bloudil

A máme tu další, dá se říct, již tradiční akci, kterou jsou víkendové toulky po Šumavě, pořádané naším bratrským týmem, kteří si říkají Alfa samci (http://www.ckas.cz/). Tentokrát to naši bratři v cyklistickém triku pojali v duchu soupeření a dlužno říci, že organizace celé akce byla parádní. První místa jsme jim sice vyfoukli, ale to nebylo to nejdůležitější. Hlavním cílem byla zábava a hlavně ujet nějaké ty kilometry a nastoupat pár výškových metrů, což se myslím podařilo všem. Takže vítěz byl každý jeden z těch, co se zúčastnili.

Fotogalerie

Trasa 19.5.2016

Trasa 20.5.2016

Trasa 21.5.2016

14. 5. 2016 - Otevření Naučné stezky Beckov

Není to tak dávno, co se díky obci dokončilo budování naučné stezky Beckov a na tuto sobotu se stanovilo její slavnostní otevření v podobě soutěžního klání rodinných týmů. Na konci tohoto klání čekalo soutěžící malé občerstvení, které CYKLO TEAM BAŠŤ, jakožto jeden z pořadatelů, zajišťovali. Takže pro mladé bylo připraveno ohniště, kde si mohli opéct buřtíky a pro ty větší posilnění v podobě vychlazeného pivečka a klobásky na grilu. Prostě samé dobroty.

Fotogalerie

6. 5. - 8. 5. 2016 - Třeboň

Loni se nám v Třeboni moc líbilo, tak jsme si to letos zopakovali a vyrazili s rodinami opět do kempu Sportcentrum Doubí a zdolávali tam místní rovinaté cyklo stezky. Počasí nám přálo, příroda byla krásná a společnost vybraná :-).

Fotogalerie

1. 5. 2016 - Generálka na otevření naučné stezky

Vzhledem k tomu, že se 14.5.2016 oficiálně otevírá naučná stezka v aleji vedoucí z Baště směrem k Líbeznicím a my jako CYKLO TEAM jsme jeden z hlavních pořadatelů, bylo potřeba si nejen připravit a osahat místo budoucího činu, ale také ověřit funkčnost veškeré techniky. Proto jsme uspořádali generálku a vše řádně otestovali.

Fotogalerie

Květen - Trénování na XCO Beckov

Start našeho téměř domácího MTB závodu XCO Beckov se kvapem blíží. Proto je naplánováno v průběhu května několik tréninků na trati, kde se závod uskuteční, abychom byli náležitě připraveni. Uvidíme, jestli nám to pomůže k dobrým výsledkům :-).

Fotogalerie

Video

23. 4. 2016 - Author Český ráj (Branžež)

Další závod, kterého se pár vyvolených reprezentantů CTB zúčastnilo. Tentokrát si 50 km s převýšením 655 m v krásném prostředí Českého ráje vyzkoušeli Petr (PzB), který si o 5 minut vylepšil čas z loňského roku a Honza, který si nic nevylepšil...ale ani výrazně nepohoršil ;-). Počasí nám přálo, takže jsme si to náramně užili.

Fotogalerie

Propozice závodu

Trasa

16. 4. 2016 - Po stopách Praotce Čecha

MTB závod vedený po lesních a polních cestách v okolí hory Říp. Délka trasy 34 km s převýšením cca 650 m. Do závodu jsme vyslali dva reprezentanty našeho týmu a to Petra (PzB) a Michala a dlužno říci, že nás reprezentovali se ctí....poslední rozhodně nebyli :-).

Fotogalerie

Propozice závodu

Video

16. 4. 2016 - Ukliďme Česko

Když vyrážíme na výlety, tak máme rádi cesty lemované malebnou a čistou přírodou. A proto se také snažíme pro čistotu něco udělat a zúčastňujeme se celostátní akce ukliďme Česko.

Fotogalerie
 

3. 4. 2016 - Kersko

Fotogalerie

Trasa
 

2. 4. 2016 - Okoř

Dnes jsme se vydali zkontrolovat, zda zřízená Okoř stále stojí. Na fotografiích zjistíte, že mise byla úspěšná a navíc nám k tomu svítilo sluníčko. Jen automat na pivko po nás chtěl občanku, kterou jsem samozřejmě neměli.

Fotogalerie

Trasa
 

19. 3. 2016 - Sojovice

Fotogalerie
 

14. 2. 2016 - Únětice

Fotogalerie

Trasa